30 de ani.

Am banii, trebuie sa ii dau inapoi in 30 de ani. Partea buna este ca o sa am casuta mea!

20 de comentarii la „30 de ani.”

  1. Sa fie intr-un ceas bun, sa te bucuri de ea, si sa traiesti fericit.
    AAAAAAAAA…si s-o uzi prietene ca la asa investitie premiul in wisky de la mine e mic copil fata de ce preconizez eu ca urmeaza 😉

  2. ca tot veni vorba, sunt curios:

    1) cat a costat casa (si cate camere sau alte detalii relevante)
    2) cat e rata lunara
    3) cat castiga un bucurestean de varsta si cu experienta ta (daca nu e tabu)

    multam

    jazzyflymcs last blog post..O mie si unu de nopti

  3. Åži-acu încep să vină… Rată ai, telefoane, cablu TV, întreÅ£inere, lumină, impozit pe casă, nevastă, copil, prima pensie care achită ultima rată, and so on…

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.