30 de ani.
Am banii, trebuie sa ii dau inapoi in 30 de ani. Partea buna este ca o sa am casuta mea!
Calm… la suprafata.
Am banii, trebuie sa ii dau inapoi in 30 de ani. Partea buna este ca o sa am casuta mea!
Este locul cel mai potrivit pentru vârârea membrului cand te supără cineva sau ceva sau… altceva. Pe mine m-au enervat ăia. Cine? Ăia nene! Am inceput cu diacritice ca sa demonstrez ca am puterea si stiu sa scriu cu ele. Le am instalate dar nu le folosesc. Piticu si-a revenit neica. O fi ajuns cutitu … Citește mai mult
? Acesti darnici stomatologi s-au gandit ca pentru noi romanii ar fi bine sa lucreze in rate 🙂 Romanul mare consumator de credite se va duce la dintzar si va contracta creditul pentru dinti. Vom fi un popor cu dinti frumosi, zambet cuceritor si pofta mare de mancare 🙂 pacat ca vom fi? saraci lipiti. … Citește mai mult