Se intorc baietii!!!

loosers club

Aici uite ce s-a votat… probabil ca nu suntem realisti!

Romania a jucat la Euro 2008. Bravo baieti, 3 meciuri incredibile, 3 meciuri grele din grupa mortii. Data viitoare ii facem bucati 🙂 NOT! Asa-i in fotbal!

Romania, Over & Out!

2 comentarii la „Se intorc baietii!!!”

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.