Se intorc baietii!!!

Aici uite ce s-a votat… probabil ca nu suntem realisti! Romania a jucat la Euro 2008. Bravo baieti, 3 meciuri incredibile, 3 meciuri grele din grupa mortii. Data viitoare ii facem bucati 🙂 NOT! Asa-i in fotbal! Romania, Over & Out!