Downtime – eroare umana!

De data asta am avut downtime din simplul motiv ca a sarit siguranta si piuia UPS-ul, care a fost oprit pentru ca piuia. Dupa ce s-a pus siguranta la loc… UPS-ul nu mai piuia ca era oprit, dar nici ce era pe el nu functiona.

Ghinion de nesansa!

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.