U gotta love the downtime :D

Pentru ca trebuie sa iti placa sa ai cateva ore bune de downtime (cred ca 4-6 ore) si te gandesti ce idioti sunt aia de la firma de sarme care iti imping bitzii pe teava.

Acum pot spune „my bad„, pentru ca a fost vina mea 😀

iLL.ro, photowalk.ro si LeX.photo-frame.com are back!

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.