Cum poti trai asa?

Mai exact, cum poti sa zaci in jegul asta?

Oricat de busy ar fi viata unui om, este inuman sa ajungi sa ai mormane de chistoace, tone de cutii de pizza. Unde dormi? Unde? Gizas! Iti trebuie niste respect pentru propria persoana… si nu ajungi asa! And then… OMFG!

2 comentarii la „Cum poti trai asa?”

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.