Un tip merge la Banca sa caute de lucru. Cel care ii ia interviul il intreaba:
– „Ai facut armata ?”
– „Da, raspunde omul. Am fost in Afganistan timp de 2 ani”.
– „Bun, asta iti va aduce niste puncte suplimentare”, zice angajatorul.
– „Ai fost ranit sau ceva de genul asta ?”
– „Da, zice omul, o grenada a cazut langa mine si mi-a smuls testiculele”
– „Foarte bine, zice angajatorul. Esti angajat. Vino maine dimineata pe la 10”.
Omul intreaba surprins:
– „Dar daca programul este de la 8 la 16, de ce trebuie sa vin eu de la 10 ?”
– „Pai, zice angajatorul, asta e o slujba la Banca. Primele doua ore stam degeaba si ne scarpinam la c**ie. N-are rost sa vii si tu pentru asta…
HAHAHAHAHAHAHAHAH
prea tare bancul:))….deasta sunt astia care vin la munca de la 10…..ca n-au c…e
si fetele ce fac? :)) :))
eh 🙂
asa era si cu pacientul lui ciomu .. vino de la 10 .. .. de ce? .. pentru ca pana la ora 10 se freaca p**a