BMW-ul, terasa si cat de „smecher” sa plonjezi in gard!
Imi plac la nebunie stirile de genul asteia. Ma trezesc din visul prostesc ca ne vom trezi la realitate intr-un final. Traim intr-o comedie marca OTV de dimineata pana seara tarziu, cu smecheri si prosti. Politia vegheaza sau doarme si ea intr-un colt, murdari de zahar pudra (de la gogosi ma, ca doar nu-s cofetari!) … Citește mai mult