BMW-ul, terasa si cat de „smecher” sa plonjezi in gard!

Imi plac la nebunie stirile de genul asteia. Ma trezesc din visul prostesc ca ne vom trezi la realitate intr-un final. Traim intr-o comedie marca OTV de dimineata pana seara tarziu, cu smecheri si prosti. Politia vegheaza sau doarme si ea intr-un colt, murdari de zahar pudra (de la gogosi ma, ca doar nu-s cofetari!)  … Citește mai mult

Antena, Adela si Paizanii

Antena e pe felie, cate 1 euro de la fiecare maimutoi care suna la rahaturile de genul asta. Nu mai suna telefonu’ decat daca ii cara lu sarmana proasta carne-n frigider… Asta se numeste prostitutie pe sticla: angajezi stupida, pui intrebari stupide, suna stupizii, faci bani, platesti stupida. Adela e fericita ca are job, paizanii … Citește mai mult

Yup! We’re primates

Azi dupa job am zis sa fac ceva „crazy” in drum spre casa. Am iesit la un Crispy Strips la KFC… Wrong choice! Ma doare stomacul acum dar a fost asa de bun… In drum spre casa am mers cu metroul (da, am ocolit) si la intersectia de la mall-ul de pe bd. Timisoara (ca … Citește mai mult