New Photo Gear 4 Cofee 24/09/2010 de iLL Scule noi… :)) de la LeX cu ocazia implementarii varstei mele… Related posts: Am fost la Firefox „Party”… Din ciclul nu tot ce zboara se mananca si nu... Uninominale: au fost! Au trecut si uninominalele, au iesit comunistii cu majoritate. Rezultatele... „Da sa stii ca noi nu suntem asa proaste… noi nu suntem proaste…” I: „Paule mergi te rog pana la 1 si vezi...
Face si zoom manual? 🙂
face face :))
La multi ani 😀