Lux fara optiuni

Ce sens are sa iti cumperi Mercedes-Benz SLK280 daca nu ai o scrumiera mai mare si ti-o golesti la semafor? Ce sens are sa stai imbracat la 4 ace intr-un superb BMW 74o i daca arunci pe geam o sticla de cola si inca 2-3 ambalaje?

Din pacate calitatea omului nu este influentata de calitatea masinii pe care o conduce.

 

Un comentariu la „Lux fara optiuni”

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.