Lu’ Tariceanu i s-a acrit!
Tariceanu se destainuie celor de la evz ca nu mai poate. S-a saturat de contrele pe care i le pune Basescu, s-a saturat sa fie luat peste picior si sa i se toarne laturi in cap. „Domne de azi am site! Va rog sa ma credeti ca m-am saturat sa ma ia la misto Base’! … Citește mai mult