Multumim RATB!
Peste o mie de angajaţi RATB protestează la autobaza Titan, aceştia refuzând să iasă cu autobuzele, troleibuzele şi tramvaiele pe trasee. Protestul a fost declanşat, miercuri noapte, la acţiune participând iniţial 400 de angajaţi ai regiei. (pe Mediafax) Va multumim dragilor ca v-ati gandit la o greva neanuntata si ati pus Bucurestiul pe butuci. Acum … Citește mai mult