nain ileven
Astazi a fost una din zilele in care m-am simtit bine. Am fost relaxat oarecum, am varsat niste toner pe mine :), am mancat o salata la cafeneaua actorilor (la care am jurat din nou ca nu ma mai duc)… etc ? 9/11 a inceput decent. Un 311 aglomerat care a ajuns destul de repede … Citește mai mult