Azi…

Vineri.. fructuoasa zi! La 13:20 a trebuit sa plec de la munca pentru a onora o programare la medic pentru analize, pentru medicina muncii. Mi-am oferit sangele pentru VDRL, am aflat ca am tensiune buna, am aflat ca ar fi o idee buna sa mai slabesc 🙂 .. yeah pana acum nici o noutate. Noutati … Citește mai mult

Sa nu zici.. ca ne facem de ras!

Ati visat vreodata ca veti avea destui bani? ati visat vreodata la mecca? cum ati descrie mecca si DE CE? Azi in 311 (autobuzul cu cei mai multi imbecili pe metru triunghiular) am auzit o discutzie pe care o purta un putzopalmist bleg, probabil ascultator infocat de manele, consumator de bere buceci la sticla de … Citește mai mult