Slackware 13 & Kde 4.2.4 – nefericita combinatie!
Mare mi-a fost dezamagirea cand am zis la consola „startx”! A pornit Kde, maximum eyecandy dar astia care au facut slackware au deviat enorm de mult de la politica lor conservatoare (adica aia in care lasa produsele software sa se coaca bine, sa fie stabile, sa fie testate si rastestate, etc) si au bagat fortat … Citește mai mult