EuroVision 2008 – Bravo Romania
Observati va rog ironia din tiltu. Romania nu a putut face o alegre mai proasta pentru EuroVision. Nico si Vlad au performat incredibil (de slab), probabil vor da vina pe sonorizare pentru ca Nico a falsat si a zgariat toate timpanele celor ce au ascultat. Punctajele maxime obtinute de romani au venit de la Moldova … Citește mai mult