Eurovision 2010

Leonard Miron si Gianina Corondan au prezentat live evenimentul dintr-o camaruta jegoasa din TVR, camaruta a fost la inaltimea comentariilor imbecile elucubrate de cuplul expirat. Nu va meritati salariile platite de toti cei care au televizor iar „Leo” si-a dat pe fata educatia primita la curul vacii prin comentariile deplasate care nu isi aveau locul … Citește mai mult

EuroVision 2008 – Bravo Romania

Observati va rog ironia din tiltu. Romania nu a putut face o alegre mai proasta pentru EuroVision. Nico si Vlad au performat incredibil (de slab), probabil vor da vina pe sonorizare pentru ca Nico a falsat si a zgariat toate timpanele celor ce au ascultat. Punctajele maxime obtinute de romani au venit de la Moldova … Citește mai mult