Despre anularea votului…

Mare moda in romania cu anulatul votului. Credem ca suntem mai tari si mai shmecheri daca ne miscam curu’ pana la sectia de vot si votam toti candidatii sau ne punem noi casuta noastra de vot… Le aratam politicienilor ca nu avem incredere in ei, „uite ma fraierilor, am anulat, ma pis pe voi”. Votul … Citește mai mult