Ii votez pentru ca merita!

Tocmai ce am depasit numarul de zile numarabile pe dejte’ in care romanul a facut cel mai usor exercitiu de democratie. 11 zile din care 2 au fost mai spectaculoase din punct de vedere al spectacolului oferit televizoragiilor, 11 zile de stiri cu „jos Basescu” si oameni nemultumiti care scuturau pancarte cu diverse lozinci (unele … Citește mai mult