RoBlogFest – in 3 zile incepe spamu’
Ia hai sa zic si aici ca Photowalk.ro este nominalizat la RoBlogFest. Hai sa mai spun ca anul asta nu cred ca voi ajunge, cel putin in momentul asta nu am chef de aglomeratia si nebunia care a fost anul trecut. Evenimentul vine intr-un moment ciudat din blegosfera, razboiul anti-spam al lui Costin fiind singura … Citește mai mult