Zi de luni… -15
Zi tipica de luni? probabil. ma trezesc buimac pe la 8:00 dimineata cu toate ca adormisem tarziu in noapte. imi pornesc calculatorul, imi iau mailu’, imi pun de cafea, ma intorc in camera si imi beau cafeaua + tzigarile de rigoare. Cred ca a trecut o ora. Camera mea era plina de fum. Ce-mi zic … Citește mai mult