Poze de iarna…

Se pare ca nu m-am obisnuit nici pana acum cu vitregeala luminii de zapada. De fiecare data cand am facut poze iarna, in special in zona ultrawide-wide am fost furat la metering ca ultimul afon care sta cu aparatul pe auto. 1 stop ramane in purgatoriul meteringului si ajungi sa-ti dai palme ca direct din … Citește mai mult

F. R. I. G.

La ora 06:00 se inregistra temperatura de -10.3 grade C, iar vantul batea cu 2.0 m/s. Buna dimineata! Recomandam chiloti cu blana, sosete din lana crosetate de bunica, o caciula ruseasa, sutiene serioase, bikinei tetra flausati si manusi. Ne apropiem cu pasi repezi de primavara dar la cat de frig este… try to look sexy … Citește mai mult

Inca un weekend…

Vineri m-am trezit destul de greu, sa zicem din cauza ca am stat si m-am uitat din nou la Friends (care este addictive cu toate ca l-am mai vazut de nenumarate ori). M-am pregatit incet de plecat la munca si am zis ca daca toata saptamana am avut aparatul la mine, de data asta sa-l … Citește mai mult