PSD: Furam TOT!
Noi cu ei, ei cu ei… voi cu noi, noi cu voi, ei cu ele, ele singurele. Nu mai inteleg nimic din cacatu’ asta de campanie (murdara). Mergem sa-i votam? Ps. Poza asta a fost facuta de un coleg (care m-a lasat sa o pun aici). Sursa este telefonu lu’ colegu’. Multzam colegu!