PSD: Furam TOT!

Noi cu ei, ei cu ei… voi cu noi, noi cu voi, ei cu ele, ele singurele. Nu mai inteleg nimic din cacatu’ asta de campanie (murdara). Mergem sa-i votam? Ps. Poza asta a fost facuta de un coleg (care m-a lasat sa o pun aici). Sursa este telefonu lu’ colegu’. Multzam colegu!

Noi, prostii, voturile si Romania

Sunt sigur ca in grupul tau de prieteni trebuie sa fie macar o persoana pe care sa o consideri mai putin dotata mental de puteri superioare noua. Cum fiecare grup trebuie sa aiba pe cate unu/una cu mintea odihnita trebuie sa te gandesti care ar fi avantajele lui ca individ sa isi tina neuronii odihniti. … Citește mai mult

Pensii mai mari de la 1 octombrie

Mie imi miroase a campanie electorala. Cum se face ca astia maresc pensiile si salariul minim pe economie numai cand au nevoie de voturi? De ce sunt politicienii romani asa de ipocriti? Adica maresc acum salariul si pensia si peste 1-2 luni salta iar preturile si ajungem de unde am plecat. Preturi mari, salarii mici, … Citește mai mult

Azi este 1 iunie! Ziua copilului este sarbatorita prin campanie electorala ascunsa!

La multi ani copiilor mici si mari! De 1 iunie ne votam primarii. Campania electorala s-a terminat de ieri. Cu toate ca s-a terminat, afisele campaniei au ramas, bannerele tot stau spanzurate de stalpi, statiile de metrou sunt impanzite de fetzele lor. Am o presimtire: daca Oprescu iese la generala pun pariu ca o sa … Citește mai mult