IKEA & Facebook

Ce ne diferentiaza de ei? Simplul fapt ca la noi managerii s-ar fi zgarcit la cateva produse… 😀 si faptul ca noi nu avem minti asa de luminate. Facebook exista cand s-a deschis Ikea Romania, utilizatori erau, ideea a lipsit 😀 Ce mi-as pune tag-ul pe un scaun de birou de la ei sau o … Citește mai mult

PSD: Furam TOT!

Noi cu ei, ei cu ei… voi cu noi, noi cu voi, ei cu ele, ele singurele. Nu mai inteleg nimic din cacatu’ asta de campanie (murdara). Mergem sa-i votam? Ps. Poza asta a fost facuta de un coleg (care m-a lasat sa o pun aici). Sursa este telefonu lu’ colegu’. Multzam colegu!

GayFest 2008

Are loc maine dragi heterosexuale(i) si homosexuale(i). Daca ajungeti in zonele in care se desfasoara nu uitati sa luati de acasa bunul simt! Veti vedea in toata splendoarea ei, romania heterosexuala vs romania homosexuala. Razboiul intre sexe, razboiul cu sexe. Ora 17.00 Marşul Gay Fest ’08 (Intersecţia Str. Nerva Traian cu Bd. Unirii – Piaţa … Citește mai mult