Muzica-n casti?

Astazi ne-a atras atentia o doamna ca o deranjeaza muzica din casti, mie si unuia atarnat de bara troleului de langa mine. Voi va mai auziti gandurile? Dati mai incet muzica aia ca ma deranjeaza! Eu ma rockaream cu niste Ac/Dc, cel de langa mine cred ca avea si el ceva asemanator… Ne-am scos castile … Citește mai mult