Bucurestiul in ceata!
Prima oara cand nu am aparatul la mine (de cateva luni bune) si vad ca Bucurestiul este in ceata. Nu este stire de Antena 1 sau macar de stirile de la ora 5. Voi va bucurati cand afara este ceata? Eu ma gandesc la fotografiile pe care as putea sa le fac la jocurile de … Citește mai mult