Good news!

Vestile bune sunt: vine caldura (pana la urmatoarea ninsoare), se mareste ziua, putem iesi fara sa dardaim la o poza, putem sa stam pe terase la un suc, se imbraca fetele mai sumar! Sa ne pregatim, deci! Re – inviem photowalk.ro, activam pe facebook, spamam, organizam photowalk-uri si ne relaxam. Sa vina caldura, sa nu … Citește mai mult

Now what? E doar niste zapada!

Ieri am fost sa facem fotografii la nebunia de Bucuresti inzapezit. Ca in anii trecuti in care aia de la primarie au zis ca sunt pe felie s-a vazut ca nu e asa. Avem pluguri dar sunt doar colinde si pe langa asta sunt la diminutiv adica plugusoare. In noaptea dinaintea surprizei „nametul” sau „sa-mi … Citește mai mult