Cum isi petrece un IT seara de miercuri?
Azi am avut pauza de imobiliare, doar un mic telefon pe la 10 care nu s-a mai materializat dupa cum promitea cel de la capatul firului. Dupa o zi minunata la munca in care am reusit sa-mi fac treburile propuse marti, am „rupt usa” (a se citi ca am plecat de la munca) la fix … Citește mai mult