Vreme trece… vreme vine…
Azi am avut o zi foarte obositoare. Dupa ce am semnat actele lu’ peste prajit si am intrat in lumea propietarilor, vrand – nevrand a trebuit sa merg la munca, stresat si plin de ganduri. Varza de la mine de cap (care persista de cateva saptamani, cred ca de cand am tras creditu’) s-a amplificat … Citește mai mult