IKEA functioneaza!
Am fost saptamanile trecute la IKEA sa imi cumpar niste mobila. O comoda nu o aveau expusa si nu o ridicai din randul X sectiunea Y. Te duceai frumos si faceai precomanda, plateai si ti-o aducea un nene din depozit. Nu a fost sa fie! Dupa cele 8 minute care trebuia sa le astept am … Citește mai mult