IKEA & Facebook

Ce ne diferentiaza de ei? Simplul fapt ca la noi managerii s-ar fi zgarcit la cateva produse… 😀 si faptul ca noi nu avem minti asa de luminate. Facebook exista cand s-a deschis Ikea Romania, utilizatori erau, ideea a lipsit 😀 Ce mi-as pune tag-ul pe un scaun de birou de la ei sau o … Citește mai mult

IKEA functioneaza!

Am fost saptamanile trecute la IKEA sa imi cumpar niste mobila. O comoda nu o aveau expusa si nu o ridicai din randul X sectiunea Y. Te duceai frumos si faceai precomanda, plateai si ti-o aducea un nene din depozit. Nu a fost sa fie! Dupa cele 8 minute care trebuia sa le astept am … Citește mai mult