Wassup? (adica update)
Ma intreb cum o sa mai numesc post-urile astea dupa ce termin toate combinatiile? O sa le dau data? O sa zic „Update cu tema x si y”… Unu la mana sunt la regim. Mi-am facut analizele si sunt bogat in trigliceride iar acum nu mai mananc paine, fainoase, uleioase, cabanoase, pitzoase, fripturoase… etc. M-am … Citește mai mult