Azi ma enerveaza…
– taranii care arunca mizerii de la balcon. Am dobitoci care arunca pet-uri, cutii goale de bere, zat-ul de la cafea, mancare stricata de prin frigider. Mai este categoria numarul 2, putzopalmishtii samantzari – consumatorii de seminte la geam, idiotii din cauza carora gasesc seminte pe pervaz! Stimabililor, sunteti niste idioti! In intretinerea pe care … Citește mai mult