Vecinu’

De cand m-am mutat la casa mea nu am avut nimic cu nici unul din cei 40 de vecini care locuiesc aici, in cetate. Am ascultat muzica, le-am ascultat muzica, le-am mirosit carnatii prajiti la 1 noaptea si le-am imbarbatat cainii care de singuratate urlau a moarte tarziu in noapte. Nu am avut nimic nici … Citește mai mult

Azi ma enerveaza…

– taranii care arunca mizerii de la balcon. Am dobitoci care arunca pet-uri, cutii goale de bere, zat-ul de la cafea, mancare stricata de prin frigider. Mai este categoria numarul 2, putzopalmishtii samantzari – consumatorii de seminte la geam, idiotii din cauza carora gasesc seminte pe pervaz! Stimabililor, sunteti niste idioti! In intretinerea pe care … Citește mai mult

De ce’s femeile mai rele?

Am prieteni, prietene si cunostiinte care sustin afirmatia ca femeile sunt mai rele decat barbatii. Totul porneste de la lucruri mici si evolueaza odaa cu trecerea timpului. Cand sunt mici sunt mai competitive cu toate ca se joaca cu papusi, bucatarii in miniatura din plastic si alte dracovenii care nu le fac decat sa scoata … Citește mai mult