Annoyances…

1. ăstia cu lumina si cititul contoarelor: pun anunt ca vin dupa 17:30 pana la 20.00 dar ajung la 11… Seara are baiatu’ meci la televizor si nu poate sa citeasca contoarele beat :)) 2. aia de incaseaza banii de intretinere, doar miercuri si doar dela 5 la 7 seara. 3. cafeaua care se varsa … Citește mai mult

Azi ma enerveaza…

– taranii care arunca mizerii de la balcon. Am dobitoci care arunca pet-uri, cutii goale de bere, zat-ul de la cafea, mancare stricata de prin frigider. Mai este categoria numarul 2, putzopalmishtii samantzari – consumatorii de seminte la geam, idiotii din cauza carora gasesc seminte pe pervaz! Stimabililor, sunteti niste idioti! In intretinerea pe care … Citește mai mult