S-au intors baietii

Dupa infrangerea cu Olanda echipei nationale de fotbal i-a fost dat sa se intoarca pe plaiurile mioritice. La televizor vedeam in direct aeroportul in timp ce pe restul ecranului se desfasura programul normal, discutii politice despre mostenirea Videanu. Acum vor trebui sa scoata toate reclamele de la televizor cu HAI ROMANIA: 1. Idiotenia de la … Citește mai mult