28 de ani de evolutie
Acum internetul este accesibil oriunde (daca ai echipamentul necesar). Eu zic ca mai avem multe de vazut avand in vedere ce s-a intamplat in 30 de ani. Am prins pasii: – Modem intern, ISA, 9600bps cu care m-am jucat sa trimit niste fax-uri, asta dupa ce am stat jumatate de ora sa configurez IRQ, DMA … Citește mai mult