Another one bites the dust!!!
Snowball danseaza mai bine decat mine! 😀
Calm… la suprafata.
Snowball danseaza mai bine decat mine! 😀
Never tried it 😀
Va mai intrebati de ce-s americanii prostuti si grasi?
Aici poti afla ce se ascunde in spatele numelui tau! Astea-s la mine dupa ce am folosit decodorul de nume: L-as transforma intr-o leapsa… dar mi-e lene sa dau nume! CIne vrea… sa preia leapsa de la mine?