27 si sunt acasa!
Se numeste concediu si este benefic. Au trecut 25 si 26, ce ma bucur. Am scapat de perioada de cumparaturi care a fost GROAZNICA. Te gandesti ce sa cumperi, de unde sa cumperi, pentru cine sa cumperi. Ajungi la fata locului si iti vine sa iti bagi picioarele. Am facut doua tricouri jos la unirea … Citește mai mult