S-a spart teava acasa! Mare ghinion sau mare noroc?
Din ciclul „asta trebuie s-o zic pe blog”! Azi am fost acasa sa-mi mai duc niste vopsea si-un boloboc si sa vad ce mai este de facut. In drum, chiar la intrarea in bloc recunosc o persoana, o chelie, un nas – toate inconfundabile. Era taicamiu! In gandu meu, poate a venit ala cu dulapurile … Citește mai mult