Pe wishlist: mobila din film…
Unde gasim la noi asa ceva? Este genial design-ul si imi place ideea sa ai mult spatiu in casa 😀
Calm… la suprafata.
Unde gasim la noi asa ceva? Este genial design-ul si imi place ideea sa ai mult spatiu in casa 😀
Azi as putea sa descriu ziua de azi asa: M de la munca, muci, multe mailuri, am mermelit. M-am trezit binedispus – ca muta – pe la 5:50 dimineata. Aveam impresia ca am intarziat la munca, dar m-am linistit dupa ce am vazut ceasul. Cum mai aproape era canapeaua decat patul am adormit din nou … Citește mai mult
A trecut sapatamana asta cu viteza luminii pe langa mine dar a fost o saptamana buna, in care am rezolvat niste probleme. Ce poate sa te faca mai multumit decat senzatia de multumire cand stergi lucruri de pe o lista? Poate o partida de sex in timp ce tai de pe lista. 1. Luni mi-au … Citește mai mult
Nu este vorba de pitzipoance ca ele se bucura daca te uiti sau unele daca pui mana. V-ati fi bucurat sa cititi despre pipait gagici in RATB dar TZEAPA! In expozitiile de mobila din Bucuresti asta e motto: Nu atinge, nu pune mana, nu te uita! Canapea, saltea sau fotolii: nu te asezi pe ea, … Citește mai mult
Din ciclul „asta trebuie s-o zic pe blog”! Azi am fost acasa sa-mi mai duc niste vopsea si-un boloboc si sa vad ce mai este de facut. In drum, chiar la intrarea in bloc recunosc o persoana, o chelie, un nas – toate inconfundabile. Era taicamiu! In gandu meu, poate a venit ala cu dulapurile … Citește mai mult