iLL’s Crib – Poze & wassup

Merge treaba? Merge!

Ieri seara pe la un 21:30 – 22:00 decent am fost la casa sa vad care mai este situatia si partea cea mai buna am mers insotit de cel care o sa faca mobila de bucatarie, da, am dat comanda de mobila de bucatarie. Mi-a spus ca o sa fie gata de maine intr-o saptamana, nu prea cred eu in spiridusi dar hai, fie, sa speram ca se tine omul de cuvant.

Deja se lucreaza in sufragerie si au mai ramas de lucrat holul de la intrare si biroul. Sambata o sa merg sa imi cumpar parchet si niste moloz de dat pe pereti daca o mai fi nevoie.

Simt un junghi in portofel…

In continuare… poze!

Citește mai mult

Ui-Chend

Pe unul dintre prietenii mei cei mai buni il cheama Ui-Chend. Nu este chinez, vietnamez sau congolez. Este sfanta treime vineri-sambata-duminica. Vineri mi-a adus inca un film de developat, acum am doua puse la asteptat. Luni vor vedea lumina masinii de developat, si voi posta aici rezultatele 😀 Azi… o sa mergem la un eveniment … Citește mai mult