Fuck WORK!!!

25 septembrie 2005… o zi de cacat! pe langa faptul ca estye duminica un imbecil de virus (sa ne suga) a intrat la munca pe niste statii (destul de importante) si s-a gandit sa ne futa noua meciul. NU FOLOSITI WINDOWS :). Azi.. ajung la 8 dimineata la munca… ma duc direct la calculatoare sa … Citește mai mult