Relax: Catch the music!

Reflexive Games le spune… au mai facut niste jocuri cunoscute dar asta rili – rili – rili ma relaxeaza… cred ca este muzica :D.

Mai poate fi pus in categoria „chestii de pe net de omorat timpul”, asta daca nu ai chef sa instalezi linux-uri sau sa-ti faci backup la server. Pentru alea … poate fac un script 😀

Jocul este in continuare… [acum merge, am reparat embed-ul, try again pls]

Ps. Eu am facut un scor de 2587239 puncte. Tu cate?

Citește mai mult

Games Convention 2008: Carmen a luat singurul interviu video despre Diablo 3!

Carmen, fosta mea colega de la Mix FM a facut singurul interviu video cu Jay Wilson, lead designer Blizzard Entertainment al jocului Diablo 3.

Nu ma mira pentru ca, Carmen este maniaca cu jocurile (dat fiind faptul ca am facut impreuna o emisiune stiu ce-i poate mintea) si ar fi in stare sa mearga si la presedintele jocurilor sa aduca ceva proaspat in ograda romanilor.

Asadar iata interviul. Carmen! Stirea ta a fost preluata 😀 mersi de info!

Citește mai mult

Joculetz cu taste

Uite ce ma obsedeaza in ultima vreme: Un joc simplu de la Logitech (care dupa parerea mea RULZ la audio, periferice si alte ghizmo-uri! Nu am reusit inca sa-l joc in multiplayer ca nu am avut pe cine sa corup! Care te bagi la un multiplayer? 😀