Ieri a fost sambata si azi… am mai imbatranit un an

Sambata. Numai ideea de zi de sambata ma facea sa zambesc pana acum 1-2 luni. Era ziua in care dormeam mai mult, ziua in care leneveam si faceam ce vroia basca mea (sau basca iubitei). Ultimele x sambete au fost zile de moloz, cateodata si duminicile erau zile de moloz si murexin. V-am pregatit sufleteste … Citește mai mult

Wishlist Update

Spuneam aici ca ma boshorogesc cu un an si ca am un wishlist! Am bolduit ce e nou :)) pentru ca imi promit de peste jumatate de an ca imi cumpar narghilea… si nu imi iese! Narghilea RULZ!!! – Narghilea!!! (model MIC) – Peleng 8mm (sau orice alt 8mm fisheye) – macar de imprumut 1 … Citește mai mult

My Birthday Wishlist

Se apropie ziua in care mai trag o liniuta in caietel si fac bilantul celor bune si rele din anul trecut, anul 25 din viata mea. Schimbari? O multime! Odata cu inaintarea in varsta (nu ca voi fi vreun babac cand o sa am 26 de ani impliniti – de pe 14 septembrie, adica duminica) … Citește mai mult