Official Happy Birthday Post…
i’m so happy… happy birthday to me. ye ye… Cred ca este prima zi de nastere pe care nu o simt, de care nu ma bucur. Oficial.. nu am primit ciorapi! Am inceput cu o zi la job, o zi normala in care am fost singurul care a muncit (restu erau in concediu sau in … Citește mai mult