Voiculescu: Basescu sa promulge Legea caselor nationalizate!
„Iertaţi-i, că nu au ştiut ce fac. Să le fie de bine! Hai să mergem la preşedinte şi să-l rugăm să nu se joace cu soarta oamenilor şi să sperăm că legea va fi promulgată în două săptămâni” (sursa Mediafax.ro) Eu cred ca nea Voiculescu are ceva in tolba si ii este frica ca o … Citește mai mult