HP, ploaia si gratarul…
Formatia „3 ceasuri rele” revine! Azi nu m-am trezit pentru ca nu m-a trezit nimic, telefonul mobil nu mai avea alarma setata. In 10 minute am baut cafeaua in graba, am fumat o tigara si m-am imbracat ca la armata (adica repede). Nu imi dau seama cum am putut sa ies pe strada cu parul … Citește mai mult