Concediu 2008
Guess what? Mi-am luat concediu! Multi ar fi invidiosi ca am liber 10 zile lucratoare sau 2 saptamani cu totul dar nu au de ce sa fie invidiosi. O sa fie o vacanta pur muncitoreasca. Am vorbit cu omul care imi face mobila „de comanda” si se pare ca LUNI o sa o aduca si … Citește mai mult