Oamenii din metrou
In ultima vreme am „calatorit” mai des cu metroul. Acelasi metrou bucurestean dar cu trenuri noi, automate de cafea noi, automate cu pepsi, chips-uri, redbull si asa mai departe. Am observat LCD-uri suspendate de tavan si mai multa tehnologie in statiile vechi si murdarite de trecerea timpului. Pe peroane ii observi pe ei, concetatenii. Am … Citește mai mult